11 Eylül 2018 Salı

Hacklink bir seo tarzıdır

SKYPE-> live:hackzeroday     Herkese merhabalar hacklink sektörünün en eskilerinden olan hacklinkbox.blogspot.com.tr aktif olarak hacklink satışına tekrar döndü. Uzun süreli offline kaldıktan sonra bulduğumuz gebiş zaman dilimi içerisinde bol bol hacklink arama bulma faaliyetleri yürüttük ve haliyle hacklink listemiz son derece şişkin ve güçlü durumda , tabiki topladığımız bu siteleri kişisel sitelerimiz için biriktirmedik , uzun süreli ayrılıktan sonra istedikki hacklink camiasına güçlü şekilde giriş yapalım. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük farklılığımız samimi oluşumuz ve bu samimiyet link ücreti alana kadar değil ! aldıktan sonrada devam eden ve sürekli iş disiplini ile birleşen bir prensip edindik. Bilenler bilir zaten.
Hacklink hakkında temel bazı bilgiler vereceğim.

HACKLİNK ETKİSİ KALICIMIDIR ?

Hacklink etkisi linklerin kalma sürelerine oranla kalıcılık gösterir topkı backlink gibi , ancak hacklinkte kalıcığı herkes sağlayamaz çünkü sürekli takip gerekir iyi backdoorlamak gerekir. Profesyonel bir hacklinkçi bunların üstesinden tabiki gelecektir.

HACKLİNK ALIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Hacklink satın alacağınız kişinin yaşına ilk olarak dikkat edin , sorun diyeceğim ancak muhtemelen yalan söyleyecektir , konuşma tarzından yaşının ufak olduğunu anlayabilirsiniz. Yaşı küçük hacklinkciler anlık hevesler ile bu işi yaptıklarından disiplin konusundan büyük sıkıntılar yaşarsınız.

HACKLİNK ZARARLIMI ?

Hacklink tıpkı can kurtaran bir ilaç gibidir ancak dozajında verildiği sürece ! fazlası zarar azı karardır. fazla hacklink ancak xxx tarzı sitelere yapılırsa zararı az seviyede kalır bunu unutmayın , siteniz normal bir site ise 20 hacklink rakamını asla geçmeyin , 20 iyi hacklink :)

HACKLİNK SATIŞI YASALMI ?

Hacklink satışı ne yasaldır nede illegaldir kanunen herhangi bir yaptırımı yoktur , türk siteleri üzerinde işlem yapmadığınız sürece :) yabancı sitelere istediğiniz kadar link eklemesi yapabilirsiniz gönül rahatlığı ile.

HACKLİNK SATIN ALIRKEN LOKASYON ÖNEMLİMİ

Hem evet hem hayır arkadaşlar , bazen bir zambiya sitesi , sitenize büyük katkıda bulunabiliyor , kriterler öyle derinki algoritma öyle karmaşıkki neden fayda ettiğini neden zarar ettiğini anlamanız çok zorlaşıyor , bu yüzden değerleri iyi durumda olan hacklinkleri satın almanızda fayda var uzantısına bakmaksızın.


HACKLİNK HAKKINDA TEMEL DÜZEYDE BİR VİDEO
HACKLİNKİ HERKES YAPABİLİRMİ ?

Herkes yapamaz arkadaşlar hacklink yapabilmek için temel düzeyin üstünde hack bilginizin ve mantığınızın olması lazım. Birçok hack programına dair orta düzeyde ve ileri düzeyde bilgi sahibi olunması gerekir.

HACKLİNK HER SİTEYE UYGULANIRMI

Evet hacklink her siteye uygulanabilir , ancak dini içerikli siteleriniz için hacklink alacağınızı sanmam :) rekabeti düşük kurumsal sitelerde etkisi son derece memnun edici olabiliyor buda küçük bir sır olsun kurumsal siteleri olanlara :)